Полікарбонатне забрало скло (візор) Visor V-ARM для шоломів типу FAST, MICH 1 класс захисту
12 087,20 ₴
- В наявності
- Код: 00000003289
Пулестійке забрало для шолома Bulletproof Visor V-ARM — це надійний захист обличчя від уламків і фрагментів вибуху, розроблений для використання в бойових і тактичних умовах. Забрало забезпечує балістичний захист рівня NIJ IIIA (ДСТУ 8782) при швидкості до 450–500 м/с, зберігаючи високу оптичну прозорість без спотворень.
Якщо ви шукаєте бронезабрало для балістичного шолома або забрало пулестійке 450 м/с, V-ARM — ідеальний вибір. Воно виготовлене з багатошарового полікарбонату за спеціальною технологією склеювання, що забезпечує відмінну пулестійкість при відносно невеликій масі — всього 1,15 кг.
Бронезабрало для каски V-ARM сумісне з боковими рейками більшості тактичних і армійських шоломів. Легко фіксується і знімається без інструментів, може встановлюватися в різних положеннях — вертикально, горизонтально і під будь-яким кутом.
Ідеально підходить для силових структур, військових, поліцейських і спецпідрозділів. Відмінний захист обличчя і очей під час штурмів, зачисток і інших операцій.
Характеристики Bulletproof Visor V-ARM:
- Рівень захисту: СО ДСТУ 8782 (NIJ IIIA) — 450 (500) м/с
- Ширина: 142 мм
- Довжина: 278 мм
- Товщина: 19,5 мм
- Радіус: 122 мм
- Вага: 1,15 кг
- Площа захисту: не менше 4,6 дм²
- Матеріал: ударостійкий полікарбонат
- Особливості: оптична прозорість, стійкість до хімії і погоди, кріплення без інструментів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту | NIJ IIIA 0101.06 |
- Ціна: 12 087,20 ₴









