Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GIG military |
| Класс защиты | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Баллистическая защита | постріл кулею 9×18 мм, (9 mm Makarov), 9×19 MM, (9 mm Luger, 9 mm Parabellum). |
| Кольори моделі | Ranger Green,Чорний, Мультикам, Койот, Піксель |
| Цвет | Мультикам |
| Країна виробництва | Україна |
| Материал | Надвисокомолекулярний поліетилен (НВМПЕ) |
| Місця захисту | Поперек |
| Площа захисту | 4.82 дм2 |
| Розмір виробу (ВхШхД) | 310*160 мм |
| Система крепления снаряжения | MOLLE |
| Толщина изоляции | 12 - 14 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 779,31 ₴






