Чоловічий браслет із натуральних каменів, кам'яний браслет із Агата
700 ₴
650 ₴
- В наявності
- Код: 040
+380 (93) 109-42-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий браслет із натурального каменю Агат Dark matte agate
Чоловічий аксесуар із натуральних каменів — ідеальна прикраса для поціновувачів стриманості й універсальності.
Ексклюзивний Браслет СФЕРА поєднує в собі мужність і елегантність. У цій моделі використовується натуральний камінь Агат, ідеально доповнений неіржавкими металевими вставками та кришталем. Розмір браслета — 17-21 см. Основа — еластична ювелірна гумка, що забезпечує міцність і надійність під час носіння. Браслет гармонійно поєднується з годинником та іншими аксесуарами.
Кам'яні браслети — чудовий вибір для тих, хто цінує якість і стиль. Вони ідеально поєднуються з будь-яким стилем і одягом. Будьте впевнені, що виріб слугуватиме вам тривалий час і тішитиме вас щодня.
Матеріал каменю: Матовий Агат
Якісні металеві вставки: Неіржавкий цинковий сплав
Розмір на зап'ястку: 17 - 21 см
Діаметр каменю: 0.8 см
Основа: Якісна ювелірна гумка, що забезпечує міцність і надійність під час носіння
Тип застібки: Прихована застібка вузлиок
Стиль: Класичний, повсякденний
Браслет упакований у фірмову подарункову коробочку з логотипом, мішечок і пакетик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 30 г |
| Довжина | 200 мм |
| Замок | Затяжка |
| Камені вставки | Агат, Циркон, Гірський кришталь |
| Кількість намистин | 24 шт. |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Кількість каменів | 24 шт. |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Покриття | Нікель |
| Стать | Чоловіча |
| Розмір браслета (см) | 20 |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тематика малюнка/форми | Символи, Знаки |
| Тип | На руку |
| Тип браслета | Жорсткий, Замкнуте |
| Товщина | 8 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴












