Чоловічий жіночий браслет із натуральних каменів кам'яний браслет із короною з Агата
650 ₴
600 ₴
- В наявності
- Код: 046
+380 (93) 109-42-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальний браслет із натуральних каменів із короною Black Crown
Унікальний браслет із натуральних каменів із Короною — ідеальна прикраса для поціновувачів стриманості й універсальності.
Ексклюзивний Браслет CROWN поєднує в собі унікальність і елегантність. У цій моделі використовуються натуральні камені — Агат, Вулканіт і Циркній, ідеально доповнені неіржавкими металевими вставками та кришталем. Розмір браслета — 17-21 см. Основа — еластична ювелірна гумка, що забезпечує міцність і надійність під час носіння. Браслет гармонійно поєднується з годинником та іншими аксесуарами.
Кам'яні браслети — чудовий вибір для тих, хто цінує якість і стиль. Вони ідеально поєднуються з будь-яким стилем та одягом. Будьте впевнені, що виріб слугуватиме вам тривалий час і тішитиме вас щодня.
Прикраси з натуральних каменів — чудовий подарунок для вас і ваших близьких!
Матеріал каменів: Матовий агат, Вулканічний камінь, Цирконій
Якісні металеві вставки: Нержавіюча ювелірна сталь
Розмір на зап'ястку: 17 - 21 см
Діаметр каменю: 0.8 см
Основа: Якісна ювелірна гумка, що забезпечує міцність і надійність під час носіння
Стать: Унісекс (Універсальний)
Тип застібки: Прихована застібка вузлиок
Браслет упакований у фірмову подарункову коробочку з логотипом, мішечок і пакетик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 30 г |
| Довжина | 190 мм |
| Замок | Затяжка |
| Камені вставки | Агат, Циркон, Лава |
| Кількість намистин | 24 шт. |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Кількість каменів | 24 шт. |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Покриття | PVD покриття |
| Стать | Унісекс |
| Розмір браслета (см) | 19 |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Античний |
| Тематика малюнка/форми | Символи, Знаки, Історія |
| Тип | На руку |
| Тип браслета | Жорсткий, Замкнуте |
| Товщина | 8 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴












