Чоловічий браслет із натуральних каменів кам'яний браслет із Агата зі сталевими вставками
650 ₴
600 ₴
- В наявності
- Код: 006
+380 (93) 109-42-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий браслет із натуральних каменів зі сталевими вставками Tiger-eye
Ексклюзивний комбінований браслет поєднує в собі мужність і елегантність. У цій моделі використовуються натуральні камені — Агат і Тигрове око, ідеально доповнені неіржавкими металевими вставками. Розмір браслета — 17-21 см. Основа — еластична ювелірна гумка, що забезпечує міцність і надійність під час носіння. Браслет гармонійно поєднується з годинником та іншими аксесуарами.
Кам'яні браслети — чудовий вибір для тих, хто цінує якість і стиль. Вони ідеально поєднуються з будь-яким стилем та одягом. Будьте впевнені, що виріб слугуватиме вам тривалий час і тішитиме вас щодня.
Прикраси з натуральних каменів — чудовий подарунок для вас і ваших близьких!
Матеріал каменів: Матовий агат, Тигрове око
Металева фурнітура: Нержавіюча ювелірна сталь
Розмір на зап'ястку: 17 - 21 см
Діаметр каменю: 0.8 см
Основа: Якісна ювелірна гумка, що забезпечує міцність і надійність під час носіння
Тип застібки: Прихована застібка вузлиок
Стиль: Класичний, повсякденний
Браслет упакований у фірмову подарункову коробочку з логотипом, мішечок і пакетик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 20 г |
| Довжина | 200 мм |
| Замок | Затяжка |
| Камені вставки | Агат, Тигрове око |
| Кількість намистин | 24 шт. |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Кількість каменів | 24 шт. |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Покриття | Нікель |
| Стать | Чоловіча |
| Розмір браслета (см) | 20 |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Тематика малюнка/форми | Тварини, Подорожі, Історія, Символи, Знаки |
| Тип | На руку |
| Тип браслета | Жорсткий, Замкнуте |
| Товщина | 8 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴












