Парні чоловічі жіночі браслети з натуральних каменів, кам'яні браслети для двох
600 ₴
550 ₴
- В наявності
- Код: 048
+380 (93) 109-42-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Парні браслети з натуральних каменів для двох
Аксесуари з натуральних каменів — ідеальна прикраса для поціновувачів стриманості й універсальності.
Ексклюзивне пропонування для вас! Два стильні браслети з каменів за унікальною ціною! Парні Браслети виготовлені виключно з натуральних каменів — вулканічного (лавового) каменю та мармурового кахолонгу. Розмір браслетів — 17-20 см. Основа — еластична ювелірна гумка, що забезпечує міцність і надійність під час носіння. Браслети можна носити як окремо, так і спільно.
Парні прикраси — твоя крута ідея для подарунка близькій людині!
Матеріал каменів: Вулканіт (ловий камінь), Мармуровий кахолонг
Діаметр намистини: 0.8 см
Розмір на зап'ястку: 17 - 20 см
Стать: Унісекс
Основа: Якісна ювелірна гумка, що забезпечує міцність і надійність під час носіння
Тип застібки: Прихована безпечна застібка
Браслети упаковані у фірмову подарункову коробочку з логотипом і пакетик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 30 г |
| Довжина | 190 мм |
| Замок | Затяжка |
| Камені вставки | Кахолонг, Лава |
| Кількість намистин | 24 шт. |
| Кількість в наборі | 2 шт. |
| Кількість каменів | 24 шт. |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Покриття | Без покриття |
| Стать | Унісекс |
| Розмір браслета (см) | 18 |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип | На руку |
| Тип браслета | Жорсткий, Замкнуте |
| Товщина | 8 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Білий, чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴












