Чоловічий шкіряний браслет плетений, браслет зі шкіри чорний зі срібними вставками
800 ₴
700 ₴
- В наявності
- Код: 005
+380 (93) 109-42-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий шкіряний браслет зі сталевими срібними вставками Black/Silver
Чоловічі шкіряні прикраси – тренд у світі чоловічих аксесуарів!
Шкіряні браслети з нової колекції слугуватимуть ідеальним доповненням до вашого образу та стилю. Аксесуар, який вартий уваги. Бездоганний плетений шкіряний браслет стане для вас незамінним аксесуаром на щодень. Чудово поєднується з годинником або іншими аксесуарами. Виготовлений виключно з натуральної шкіри та неіржавкого цинкового сплаву. Надійний магнітний замок
Прекрасна покупка та подарунок для вас і ваших близьких!
Матеріал: Натуральна шкіра
Якісні металеві вставки: Нержавіюча ювелірна сталь
Розмір на зап'ястку: 18 - 21 см
Товщина: 3 мм
Стать: Чоловіча
Тип застібки: Магнітний замок
Стиль: Класичний, повсякденний
Браслет упакований у фірмову подарункову коробочку з логотипом і пакетик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 30 г |
| Довжина | 210 мм |
| Замок | Магнітний |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Покриття | Нікель |
| Стать | Чоловіча |
| Розмір браслета (см) | 20 |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тематика малюнка/форми | Символи, Знаки, Східні мотиви |
| Тип | На руку |
| Тип браслета | Жорсткий, Замкнуте |
| Товщина | 3 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴












