Чоловіча срібна підвіска хрестик, сталевий ланцюжок на шию з хрестом кулон зі сталі
700 ₴
630 ₴
- В наявності
- Код: 040
+380 (93) 109-42-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна срібна підвіска з неіржавкої сталі з хрестом
Ланцюжок із кулоном Cross високої якості — не втрачає колір і блиск, не стирається у разі дбайливого використання. Аксесуар, який вартий уваги. Модель виготовлена з високоякісної ювелірної сталі 316L. Сталь марки 316L — не викликає алергії, не іржавіє, не темніє, не окиснюється. Її називають також: медична, хірургічна або ювелірна сталь. Цей сучасний матеріал має низку переваг проти інших металів.
Ця підвіска — чудовий вибір для тих, хто цінує якість і стиль. Вона ідеально поєднується з будь-яким одягом. Будьте впевнені, що виріб слугуватиме вам тривалий час і тішитиме вас щодня.
Оригінальний ланцюжок із хрестиком послугує чудовим доповненням до вашого образу, а також чудовим подарунком для вас і ваших близьких!
Матеріал: Ювелірна неіржавка сталь вищої марки (Stainless Steel)
Довжина ланцюжка: 60 см
Довжина кулона: 5 см
Довжина намиста: 35 см
Застежка: Карабин
Тип плетіння ланцюжка: Бісмарк
Аксесуар упакований у фірмову подарункову коробочку з логотипом, мішечок і пакетик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 30 г |
| Вид виробу | Підвіска |
| Довжина | 65 мм |
| Довжина ланцюжка | 600 мм |
| Матеріал | Ювелірний сплав |
| Матеріал ланцюжка | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Унісекс |
| Покриття | Хром |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тематика малюнка/форми | Релігія/Хрестики |
| Товщина | 3 мм |
| Колір | Сріблястий |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Ширина | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Срібло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴












