Чоловічий шкіряний браслет плетений, браслет зі шкіри чорний сталевий із магнітним замком
750 ₴
700 ₴
- В наявності
- Код: 004
+380 (93) 109-42-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий плетений шкіряний браслет зі сталевими вставками All Black
Чоловічі шкіряні прикраси – тренд у світі чоловічих аксесуарів!
Шкіряний браслет із нової колекції послугує ідеальним доповненням до вашого образу та стилю. Аксесуар, який вартий уваги. Бездоганний, плетений шкіряний браслет стане для вас незамінним аксесуаром на кожен день. стане для вас незамінним аксесуаром на щодень. Чудово поєднується з годинником та іншими аксесуарами. Модель виготовлена виключно з натуральної шкіри та неіржавкого цинкового сплаву. Надійний магнітний замок
Прекрасна покупка та подарунок для вас і ваших близьких!
Матеріал: Натуральна шкіра
Якісні металеві вставки: Нержавіюча ювелірна сталь
Розмір на зап'ястку: 18 - 21 см
Ширина: 16 мм
Товщина: 3 мм
Стать: Чоловіча
Тип застібки: Магнітний замок
Стиль: Класичний, повсякденний
Браслет упакований у фірмову подарункову коробочку з логотипом і пакетик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 30 г |
| Довжина | 210 мм |
| Замок | Магнітний |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Покриття | Нікель |
| Стать | Чоловіча |
| Розмір браслета (см) | 20 |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Тематика малюнка/форми | Квадратна форма, Східні мотиви |
| Тип | На руку |
| Тип браслета | Жорсткий, Замкнуте |
| Товщина | 3 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴












