Чоловічий сталевий срібний браслет, чоловічий ланцюжок ланцюг на руку зі сталі
650 ₴
500 ₴
- В наявності
- Код: 026
+380 (93) 109-42-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий срібний браслет із неіржавкої сталі 316L
Нова колекція чоловічих аксесуарів із неіржавкої сталі. Чоловічі срібні браслети — тренд у світі чоловічих прикрас!
Аксесуар, який вартий уваги. Бездоганний браслет виготовлений із якісної та міцної неіржавкої сталі марки 316L. Її також називають медична, хірургічна або ювелірна сталь. Розмір браслета — 16-18 см, ширина ланок — 9 мм. Виготовлений у формі класичного, кубинського плетіння. Браслет гармонійно поєднується з годинником та іншими аксесуарами зі сталі та срібла. Зносостійкий, не іржавіє, не темніє, не окиснюється.
Сталевий ланцюжок — чудовий вибір для тих, хто цінує якість і стиль. Вона ідеально поєднується з будь-яким одягом. Будьте впевнені, що виріб слугуватиме вам тривалий час і тішитиме вас щодня.
Матеріал: Неіржавка ювелірна сталь вищої марки (Stainless Steel)
Розмір на зап'ястя: 16-18 см
Довжина: 18 см
Ширина: 9 мм
Застежка: Карабин
Фірмове паковання
Браслет упакований у фірмову подарункову коробочку з логотипом, мішечок і пакетик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 40 г |
| Довжина | 180 мм |
| Замок | Карабін |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Ювелірний сплав |
| Покриття | Нікель |
| Стать | Чоловіча |
| Розмір браслета (см) | 17 |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Тип | На руку |
| Тип браслета | Ланцюговий |
| Товщина | 9 мм |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Срібний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴












