Чоловічий металевий браслет, ланцюжок ланцюг на руку, сталевий срібний з інкрустацією 10 мм
700 ₴
- В наявності
- Код: 027
+380 (93) 109-42-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий срібний браслет із неіржавкої сталі з інкрустацією
Нова колекція чоловічих аксесуарів із неіржавкої сталі. Чоловічі срібні браслети — тренд у світі чоловічих прикрас!
Аксесуар виготовлений із якісної та міцної неіржавкої сталі марки 316L. Її називають також: медична, хірургічна або ювелірна сталь. Розмір браслета 18-20 см, ширина ланок 10 мм. Виготовлений у формі класичного плетіння з інкрустацією. Інкрустований кришталем. Браслет гармонійно поєднується з іншими аксесуарами зі сталі та срібла. Зносостійкий, не іржавіє, не темніє, не окиснюється.
Сталевий ланцюжок послугує чудовим доповненням до вашого образу, а також чудовим подарунком для вас і ваших близьких!
Матеріал: Неіржавка ювелірна сталь вищої марки (Stainless Steel)
Розмір на зап'ястку: 18 - 20 см
Довжина: 20,5 см
Ширина: 10 мм
Застібка: Надійна застібка кліпса
Інкрустація: Кришталь
Фірмове паковання
Браслет упакований у фірмову подарункову коробочку з логотипом і пакетик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 40 г |
| Довжина | 205 мм |
| Замок | Складний |
| Камені вставки | Гірський кришталь |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Ювелірний сплав |
| Покриття | Нікель |
| Стать | Чоловіча |
| Розмір браслета (см) | 20,5 |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Тип | На руку |
| Тип браслета | Ланцюговий |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Срібло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴












