Чоловіча срібна підвіска з кулоном, ланцюжок на шию металевий срібний кулон із неіржавкої сталі
650 ₴
600 ₴
- В наявності
- Код: 038
+380 (93) 109-42-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна срібна підвіска з кулоном із неіржавкої сталі Minimalism
Ланцюжок із кулоном високої якості в стилі MINIMALISM — не втрачає колір і блиск, не стирається за дбайливого використання. Аксесуар виготовлений із високоякісної ювелірної сталі 316L. Сталь марки 316L — не викликає алергії, не іржавіє, не темніє, не окиснюється. Її називають також: медична, хірургічна або ювелірна сталь. Цей сучасний матеріал має низку переваг проти інших металів.
Підвіска в стилі мінімалізм — чудова прикраса для поціновувачів стриманості й універсальності. Вона ідеально та ненав'язливо поєднується з будь-яким одягом. Будьте впевнені, що виріб слугуватиме вам тривалий час і тішитиме вас щодня.
Оригінальна підвіска послугує чудовим доповненням до вашого образу, а також чудовим подарунком для вас і ваших близьких!
Матеріал: Ювелірна неіржавка сталь вищої марки (Stainless Steel)
Довжина ланцюжка: 60 см
Довжина кулона: 5 см
Довжина намиста: 35 см
Застежка: Карабин
Тип плетіння ланцюжка: Класичне
Аксесуар упакований у фірмову подарункову коробочку з логотипом, мішечок і пакетик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 30 г |
| Вид виробу | Підвіска |
| Довжина | 65 мм |
| Довжина ланцюжка | 600 мм |
| Матеріал | Медична сталь |
| Матеріал ланцюжка | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Унісекс |
| Покриття | PVD покриття |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тематика малюнка/форми | Прямокутна форма |
| Товщина | 4 мм |
| Колір | Сріблястий |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Ширина | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Срібло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴












