Чоловіча срібна підвіска, металевий ланцюжок на шию, кулон із неіржавкої сталі
600 ₴
550 ₴
- В наявності
- Код: 039
+380 (93) 109-42-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна срібна підвіска з неіржавкої сталі Wing
Прикраса символізує унікальність і неперевершеність свого власника
Сталева пластина високої якості — не втрачає колір і блиск, не стирається у разі дбайливого використання. Аксесуар виготовлений із високоякісної ювелірної сталі 316L. Сталь марки 316L — не викликає алергії, не іржавіє, не окиснюється. Її називають також: медична, хірургічна або ювелірна сталь. Цей сучасний матеріал має низку переваг проти інших металів.
Ця підвіска з крилом — чудовий вибір для тих, хто цінує якість і стиль. Вона ідеально поєднується з будь-яким одягом. Будьте впевнені, що виріб слугуватиме вам тривалий час і тішитиме вас щодня.
Оригінальна підвіска послугує чудовим доповненням до вашого образу, а також ідеальним подарунком для вас і ваших близьких!
Фірмове паковання
Матеріал: Ювелірна неіржавка сталь (Stainless Steel)
Довжина ланцюжка: 60 см
Довжина кулона: 7 см
Застежка: Карабин
Аксесуар упакований у фірмову подарункову коробочку з логотипом і пакетик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 30 г |
| Вид виробу | Підвіска |
| Довжина | 67 мм |
| Довжина ланцюжка | 600 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Матеріал ланцюжка | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Унісекс |
| Покриття | Цинк |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тематика малюнка/форми | Птахи, Східні мотиви, Янголята/феї, Тварини |
| Товщина | 4 мм |
| Колір | Сріблястий |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Ширина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Срібло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴












