Чоловічі браслети з натуральних каменів кам'яні браслети з агату з короною комплект
800 ₴
700 ₴
- В наявності
- Код: 012
+380 (93) 109-42-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий набір браслетів із натуральних каменів із короною Crown and Tigers Eye
Чоловічі кам'яні браслети — тренд у світі чоловічих аксесуарів!
Ексклюзивне пропонування для вас! Два стильних браслети з натуральних каменів за унікальною ціною! У цих моделях використовуються виключно натуральні камені Агат, Вулканіт, Онікс і Тигровий око, ідеально доповнені неіржавкими металевими вставками та кришталем. Розмір браслетів — 18-21 см. Основа — еластична ювелірна гумка, що забезпечує міцність і надійність під час носіння. Браслети гармонійно поєднуються з годинником та іншими аксесуарами.
Кам'яні браслети — чудовий вибір для тих, хто цінує якість і стиль. Вони ідеально поєднуються з будь-яким одягом. Будьте впевнені, що виріб слугуватиме вам тривалий час і тішитиме вас щодня.
Прикраси з натуральних каменів — чудовий подарунок для вас і ваших близьких!
Матеріал каменів: Матовий Агат, Вулканіт, Онікс і Тигровий око
Металева фурнітура: Нержавіюча ювелірна сталь
Розмір на зап'ястку: 18 - 21 см
Діаметр намистини: 0.8 см
Основа: Якісна ювелірна гумка, що забезпечує міцність і надійність під час носіння
Тип застібки: Прихована застібка вузлиок
Браслети упаковані у фірмову подарункову коробочку з логотипом, мішечок і пакетик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 30 г |
| Довжина | 190 мм |
| Замок | Затяжка |
| Камені вставки | Агат, Гірський кришталь, Тигрове око, Онікс, Лава |
| Кількість намистин | 24 шт. |
| Кількість в наборі | 2 шт. |
| Кількість каменів | 24 шт. |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Покриття | Нікель |
| Стать | Чоловіча |
| Розмір браслета (см) | 19 |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Античний |
| Тематика малюнка/форми | Символи, Знаки, Історія |
| Тип | На руку |
| Тип браслета | Жорсткий, Замкнуте |
| Товщина | 8 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴












