Чоловічий металевий срібний ланцюжок, ланцюг на шию з неіржавкої сталі, підвіска ширина 12 мм
1 000 ₴
950 ₴
- В наявності
- Код: 019
+380 (93) 109-42-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний срібний ланцюжок із неіржавкої сталі з інкрустацією
Аксесуар виготовлений із якісної та міцної неіржавкої сталі марки 316L. Сталь марки 316L — це високоякісний сучасний матеріал, який має низку переваг, порівнюючи з іншими металами. Зносостійка, не іржавіє, не темніє, не окиснюється. Її називають також: медична, хірургічна або ювелірна сталь. Ланцюжок виготовлений у формі класичного плетіння з інкрустацією. Загальна довжина виробу 60 см.
Ця підвіска — чудовий вибір для тих, хто цінує якість і стиль. Вона ідеально поєднується з будь-яким одягом. Будьте впевнені, що виріб слугуватиме вам тривалий час і тішитиме вас щодня.
Срібний ланцюжок послугує чудовим доповненням до вашого образу, а також чудовим подарунком для вас і ваших близьких!
Матеріал: Неіржавка ювелірна сталь (Stainless Steel)
Інкрустація: Кришталь
Довжина намиста: 30 см
Загальна довжина ланцюжка: 60 см
Ширина: 12 мм
Застежка: Клипса
Ваш аксесуар буде упакований у фірмову подарункову коробочку з логотипом і пакетик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 40 г |
| Вид виробу | Підвіска |
| Довжина | 60 мм |
| Довжина ланцюжка | 600 мм |
| Камені вставки | Гірський кришталь |
| Матеріал | Біжутерний сплав |
| Матеріал ланцюжка | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Для чоловіків |
| Покриття | Нікель |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Товщина | 8 мм |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 60 |
| Колір і відтінок | Срібло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴












