Чоловіча металева срібна підвіска, ланцюжок на шию, кулон із неіржавкої сталі Комппас
570 ₴
- В наявності
- Код: 036
+380 (93) 109-42-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна срібна підвіска з неіржавкої сталі Compass Silver
Прикраса з кулоном у формі компаса символізує рішучість і Унікальність свого власника, підкреслює його сильні сторони.
Ланцюжок із кулоном Compass високої якості — не втрачає колір і блиск, не стирається у разі дбайливого використання. Аксесуар виготовлений із високоякісної ювелірної сталі 316L. Сталь марки 316L — не викликає алергії, не іржавіє, не темніє, не окиснюється. Її називають також: медична, хірургічна або ювелірна сталь. Цей сучасний матеріал має низку переваг проти інших металів.
Ця підвіска — чудовий вибір для тих, хто цінує якість і стиль. Вона ідеально поєднується з будь-яким одягом. Будьте впевнені, що виріб слугуватиме вам тривалий час і тішитиме вас щодня.
Оригінальна підвіска послугує чудовим доповненням до вашого образу, а також чудовим подарунком для вас і ваших близьких!
Матеріал: Ювелірна неіржавка сталь (Stainless Steel)
Довжина намиста: 34 см
Довжина ланцюжка: 60 см
Довжина кулона: 3,5 см
Застежка: Карабин
Фірмове паковання
Кожен аксесуар упакований у фірмову подарункову коробочку з логотипом і пакетик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 30 г |
| Вид виробу | Підвіска |
| Довжина | 64 мм |
| Довжина ланцюжка | 600 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Матеріал ланцюжка | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Унісекс |
| Покриття | Цинк |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Античний |
| Тематика малюнка/форми | Кругла форма |
| Товщина | 3 мм |
| Колір | Сріблястий |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Ширина | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Срібло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴












