Чоловічий срібний сталевий браслет металевий із неіржавкої сталі 316L
600 ₴
- В наявності
- Код: 057
+380 (93) 109-42-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий срібний браслет зі сталі Metallic Classic Silver
Нова колекція чоловічих аксесуарів із неіржавкої сталі. Чоловічі сталеві браслети в стилі minimalism — тренд у світі чоловічих прикрас!
Ідеальний браслет Metallic Classic Silver виготовлений із якісної та міцної неіржавкої сталі марки 316L. Розмір браслета 18-21 см, ширина 5 мм. Аксесуар виготовлений у формі спірального плетіння. Браслет гармонійно поєднується з годинником та іншими аксесуарами зі сталі та срібла. Зносостійкий, не іржавіє, не темніє, не окиснюється.
Цей браслет — чудовий вибір для тих, хто цінує якість і стиль. Він ідеально поєднується з будь-яким одягом. Будьте впевнені, що виріб слугуватиме вам тривалий час і тішитиме вас щодня.
Слугуватиме чудовим доповненням до вашого образу, а також чудовим подарунком для вас і ваших близьких!
Матеріал: Неіржавка ювелірна сталь вищої марки (Stainless Steel)
Розмір на зап'ястку: 18 - 21 см
Довжина: 21 см
Ширина: 5 мм
Замок: Відкритий (можливість регулювати розмір)
Браслет упакований у фірмову подарункову коробочку з логотипом і пакетик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 30 г |
| Довжина | 210 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Ювелірний сплав |
| Покриття | Срібло |
| Стать | Чоловіча |
| Розмір браслета (см) | 20 |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип | На руку |
| Тип браслета | Жорсткий, Незамкнуте кільце |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Срібло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴












