Чоловічий срібний браслет металевий, чоловічий ланцюжок ланцюг на руку, сталевий зі сталі
570 ₴
520 ₴
- В наявності
- Код: 023
+380 (93) 109-42-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий срібний браслет із неіржавкої сталі Silver Cuban
Нова колекція чоловічих аксесуарів із неіржавкої сталі. Чоловічі срібні браслети — тренд у світі чоловічих прикрас!
Аксесуар, який вартий уваги. Бездоганний браслет виготовлений із якісної та міцної неіржавкої сталі марки 316L. Її також називають медична, хірургічна або ювелірна сталь. Розмір браслета — 17-22 см, ширина ланок — 5 мм. Зроблений у формі класичного, кубинського плетіння. Браслет гармонійно поєднується з годинником та іншими аксесуарами зі сталі та срібла. Зносостійкий, не іржавіє, не темніє, не окиснюється.
Сталевий ланцюжок — чудовий вибір для тих, хто цінує якість і стиль. Він ідеально поєднується з будь-яким одягом. Будьте впевнені, що виріб слугуватиме вам тривалий час і тішитиме вас щодня.
Матеріал: Неіржавка ювелірна сталь вищої марки (Stainless Steel)
Розмір на зап'ястку: 17 - 22 см
Довжина: 19 см + 5 см додаткового ланцюжка
Ширина: 5 мм
Застежка: Карабин
Фірмове паковання
Браслет упакований у фірмову подарункову коробочку з логотипом і пакетик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 20 г |
| Довжина | 210 мм |
| Замок | Карабін |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Ювелірний сплав |
| Покриття | PVD покриття |
| Стать | Чоловіча |
| Розмір браслета (см) | 19 |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Тип | На руку |
| Тип браслета | Ланцюговий |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Срібло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴












