
Чоловічий срібний браслет сталевий, чоловічий срібний ланцюжок ланцюг на руку металевий
630 ₴
- В наявності
- Код: 025
+380 (93) 109-42-40
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий срібний браслет із неіржавкої сталі Silver Cuban Classic
Чоловічі срібні браслети — тренд у світі чоловічих прикрас!
Аксесуар виготовлений із якісної та міцної неіржавкої сталі марки 316L. Її називають також: медична, хірургічна або ювелірна сталь. Розмір браслета — 18-21 см, ширина ланок — 5 мм. Виготовлений у формі класичного, кубинського плетіння. Браслет гармонійно поєднується з годинником та іншими аксесуарами зі сталі та срібла. Зносостійкий, не іржавіє, не темніє, не окиснюється.
Оптимальний розмір, який підходить для більшості чоловічих зап'ястків.
Сталевий ланцюжок послугує чудовим доповненням до вашого образу, а також чудовим подарунком для вас і ваших близьких!
Матеріал: Неіржавка ювелірна сталь вищої марки (Stainless Steel)
Розмір на зап'ястку: 18 - 21 см
Довжина: 22 см
Ширина: 5 мм
Застежка: Карабин
Тип плетіння: Кубинське
Браслет упакований у фірмову подарункову коробочку з логотипом, мішечок і пакетик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 30 г |
| Довжина | 220 мм |
| Замок | Карабін |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Ювелірний сплав |
| Покриття | Нікель |
| Стать | Чоловіча |
| Розмір браслета (см) | 21 |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Тип | На руку |
| Тип браслета | Ланцюговий |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Срібло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴









