
Чоловічий металевий срібний ланцюжок ланцюг на шию з неіржавкої сталі, підвіска ширина 5 мм
800 ₴
- В наявності
- Код: 020
+380 (93) 109-42-40
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний срібний ланцюжок із неіржавкої сталі Silver cuban 5 мм
Аксесуар виготовлений із якісної та міцної неіржавкої сталі марки 316L. Сталь марки 316L — це високоякісний сучасний матеріал, який має низку переваг, порівнюючи з іншими металами. Зносостійка, не іржавіє, не темніє, не окиснюється. Її називають також: медична, хірургічна або ювелірна сталь. Ланцюжок виготовлений у формі класичного плетіння. Загальна довжина виробу — 60 см. Ширина ланок — 5 мм.
Сталева підвіска — чудова прикраса для цінителів стриманості й універсальності. Вона ідеально та ненав'язливо поєднується з будь-яким одягом. Будьте впевнені, що виріб слугуватиме вам тривалий час і тішитиме вас щодня.
Класичний ланцюжок послугує чудовим доповненням до вашого образу, а також чудовим подарунком для вас і ваших близьких!
Фірмове паковання
Матеріал: Неіржавка ювелірна сталь (Stainless Steel)
Загальна довжина ланцюжка: 60 см
Ширина: 5 мм
Довжина намиста: 30 см
Застежка: Карабин
Аксесуар упакований у фірмову подарункову коробочку з логотипом, мішечок і пакетик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 30 г |
| Вид виробу | Підвіска |
| Довжина | 60 мм |
| Довжина ланцюжка | 600 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Матеріал ланцюжка | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Унісекс |
| Покриття | Без покриття |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Сріблястий |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Ширина | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Проба | 800 |
| Розмір | 60 |
| Колір і відтінок | Срібло |
| Колір металу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴









