
Чоловічий срібний браслет металевий, чоловічий срібний ланцюжок ланцюг на руку сталевий
850 ₴
- В наявності
- Код: 073
+380 (93) 109-42-40
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий срібний браслет із неіржавкої сталі 316L Cuban Silver
Чоловічі срібні браслети — тренд у світі чоловічих прикрас!
Аксесуар виготовлений із якісної та міцної неіржавкої сталі марки 316L. Її називають також: медична, хірургічна або ювелірна сталь. Розмір браслета — 18-21 см, ширина ланок — 9 мм. Виготовлений у формі класичного, кубинського плетіння. Браслет гармонійно поєднується з годинником та іншими аксесуарами зі сталі та срібла. Зносостійкий, не іржавіє, не темніє, не окиснюється.
Оптимальний розмір, який підходить для більшості чоловічих зап'ястків.
Цей браслет — чудовий вибір для тих, хто цінує якість і стиль. Він ідеально поєднується з будь-яким одягом. Будьте впевнені, що виріб слугуватиме вам тривалий час і тішитиме вас щодня.
Матеріал: Неіржавка ювелірна сталь вищої марки (Stainless Steel)
Розмір на зап'ястку: 18 - 21 см
Довжина: 22 см
Ширина: 9 мм
Застежка: Карабин
Тип плетіння: Кубинське
Браслет упакований у фірмову подарункову коробочку з логотипом, мішечок і пакетик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stainless Steel |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 40 г |
| Довжина | 220 мм |
| Замок | Складний |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Ювелірний сплав |
| Покриття | Без покриття |
| Стать | Чоловіча |
| Розмір браслета (см) | 21 |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Тип | На руку |
| Тип браслета | Ланцюговий |
| Товщина | 6 мм |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Проба | 999 |
| Тематика | Подарок |
| Колір і відтінок | Срібло |
| Колір металу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴









