
Жіноча сумка-гаманець "Soletta" Бежевий
1 050 ₴
- В наявності
- Код: ko62
+380 (93) 109-42-40
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка-гаманець "Sabbia" — це яскравий акцент вашого стилю.
Потіште себе елегантністю й комфортом із гаманцем-сумкою "Sabbia",
зробленим із натуральної шкіри преміумкласу.
Колір: Бежевий
Матеріал: натуральна шкіра, Італія.
Розмір: 19*11*2,5 см.
Довжина плечевого ремня: 127 см
Відділення: 2 основні (гаманець + відділення для телефона)
Тип застібки: змійка + кнопка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 110 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 190 мм |
| Довжина плечового ременя | 1270 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Плечовий ремінь | Да |
| Підкладка | Немає |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Кнопки |
| Тип сумки | Сумка кошелек |
| Візерунки та принти | Без візерунків і принтів |
| Паковання | Коробка |
| Паковання засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 050 ₴




